• Šťastné a veselé Vianoce a P.F. 2023

• Rodičom, zákonným zástupcom detí a žiakom želá vedenie ZŠ s MŠ, učitelia a ďalší zamestnanci školy šťastné a veselé Vianoce a všetko dobré do Nového roka 2023. Po prázdninách sa znovu v škole stretneme 9.1.2023 (v pondelok).

• Základná škola s materskou školou Dolná Krupá, Vám týmto oznamuje, že v súlade s Usmernením v súvislosti s chrípkovou epidémiou a na základe odporúčania RÚVZ Trnava z dôvodu vysokej chorobnosti žiakov a pedagógov základnej školy

PRERUŠUJE

výchovno-vzdelávací proces v  ZŠ Dolná Krupá  od 20. 12. – 22. 12  2022.

Od 23. 12. 2022 sa začínajú vianočné prázdniny.

Vyučovanie sa začne 09. 01. 2023.

Ďakujeme za pochopenie.

• Kino v Trnave – Čiapka

• Dňa 14.12. 2022 žiaci III., IV. ročníka a žiaci z turistického krúžku navštívili kino v Trnave a pozreli si vianočný príbeh s názvom Čiapka. Taktiež stihli navštíviť aj vianočné trhy a načerpať vianočnú atmosféru. Fotky si môžete pozrieť v galérii: Kino v Trnave – Čiapka .

• Základná škola s materskou školou Dolná Krupá, Vám týmto oznamuje, že v súlade s Usmernením v súvislosti s chrípkovou epidémiou a na základe odporúčania RÚVZ Trnava z dôvodu vysokej chorobnosti žiakov 2. stupňa ZŠ

PRERUŠUJE

výchovno-vzdelávací proces na 2. stupni ZŠ (ročníky 5. – 9.) od 14. 12. – 16. 12. 2022.

Vyučovanie pre 2. stupeň začne v pondelok 19. 12. 2022.

Vyučovanie na 1. stupni pokračuje, v prevádzke zostáva ŠKD aj obedy.

• Zmena vyučovania - 16.12. 2022

• Vážení rodičia, z prevádzkových dôvodov bude dňa 16.12. 2022 (v piatok) vyučovanie končiť 5. vyučovacou hodinou a ŠKD v tento deň nebude. Ďakujeme za porozumenie.

• Mikuláš na škole

• V utorok 6.12. 2022 zavítala mikulášska nálada aj na Základnú školu v Dolnej Krupej. Už od rána bolo na učiteľoch i na žiakoch badať, že to nie je len ďalší deň v škole. Panovala tu sviatočná nálada, akoby sa duch Sv. Mikuláša vznášal nad učiteľskými katedrami i žiackymi lavicami. Žiaci ešte pred prvým zvonením zaplnili tabule klasickými i originálnymi mikulášskymi rýmovačkami o neskúšaní a neučení sa, ktorými sa snažili odmäkčiť učiteľov. Počas vyučovania zavítal do každej triedy i samotný sv. Mikuláš s čertom a anjelmi. Nálada bola výborná a žiačikovia prekypovali šťastím a nedočkavosťou, aby mohli sv. Mikulášovi predviesť, čo všetko dokážu. Nechýbali piesne či rýmovačky doprevádzané dobrou náladou. Sv. Mikuláš im za to nadelil hŕbu sladkostí a nadmieru spokojné tak boli obe strany. Fotky si môžete pozrieť v galérii (priebežne ich budeme ešte pridávať): Mikuláš na škole .