• Vyhodnotenie súťaže Všetkovedko

• Dňa 31.1.2023 sme vyhodnotili súťaž Všetkovedko, ktorá je určená pre žiakov 2. – 4. ročníka ZŠ. Žiaci v nej odpovedajú na otázky zo všetkých oblastí, s ktorými sa doteraz stretli – prvouka, prírodoveda, vlastiveda, slovenský jazyk a literatúra, matematika, anglický jazyk, hudobná výchova, výtvarná výchova, informatická výchova, dopravná výchova. Súťaž sa uskutočnila 30. novembra 2022. Do súťaže sa zapojilo 10 žiakov našej školy – Lea Urbanová, Boris Brestovanský, Matej Gažo, Sára Bohunická zo 4. triedy, Emília Gažová, Vaneska Galgóciová a Gregor Ryšavý  z 3.triedy a Stelka Lalíková, Nelka Prodajová a Viktorko Ryšavý z 2.A triedy. Všetci sa stali úspešnými riešiteľmi a získali pekné ceny i diplomy. Tretiaci a štvrtáci sa stali Všedkovedkovým učňom a druháci dokonca získali titul Všetkovedko, na pamiatku im zostane pekné tričko či encyklopédia. Všetkým srdečne blahoželáme, prajeme ďalšie úspechy a ďakujeme za úspešnú reprezentáciu našej školy... A ostatných žiakov pozývame o rok sa pridať k nim a ukázať svoje vedomosti. Fotky: Vyhodnotenie súťaže Všetkovedko.

• Vyhodnotenie súťaže - Ypsilon – slovina je hra

• Ypsilon – slovina je hra, je zábavná súťaž pre žiakov základných škôl, v predmete slovenský jazyk a literatúra. Jej hlavným poslaním je propagovať a popularizovať slovenský jazyk a literatúru ako vyučovací predmet, ale aj zábavnou formou motivovať žiakov k úspešnému riešeniu písomných testov a skúšok. Cieľom súťaže je zbaviť žiakov negatívnych pocitov, ktoré sa často spájajú s výučbou tohto predmetu a ukázať im, že slovina je hra. Fotky: Vyhodnotenie súťaže - Ypsilon – slovina je hra.